Opłać fakturę

W czym możemy pomóc?

Zadzwoń na nr tel: 708 688 248 - Koszt połączenia 4,25 brutto/minuta połączenia (pn-pt 8:00-20:00) Regulamin infolinii
lub wypełnij formularz:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Województwo:

Treść:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

 

Historie Klientów

czytaj więcej


 • Moja historia jest przestrogą dla innych, którzy wyjechali za granicę. Po nieudanej przygodzie z własną działalnością postanowiłem wyjechać z kraju i podobnie jak duża część naszych rodaków poszukać szczęścia w Anglii...


 • Zgłosiłem się do Kancelarii BIKBR ponieważ potrzebowałem kredytu na rozszerzenie działalności mojej firmy. Niestety w przeszłości nieterminowo spłacałem raty co doprowadziło do negatywnej historii w BIK. Okazało się że moje opóźnienia sięgają aż 2 lat...


 • Przez niemal 5 lat wraz z narzeczonym wynajmowaliśmy mieszkanie, po namowach rodziny i znajomych postanowiliśmy kupić swoje. Poszukiwania tego wymarzonego miejsca trwało tylko jeden miesiąc, jednak jak się okazało były to miłe złego początki...


 • Miałam własną firmę, która niestety nie przynosiła zysków, wręcz przeciwnie straty. Byłam zmuszona zamknąć działalność, jednak zostałam ze wszystkimi kredytami i długami, które trzeba było spłacić. Ze względu na brak środków miałam opóźnienia w spłatach kredytów, co spowodowało, że moja historia kredytowa była kiepska...


 • Chcieliśmy kupić mieszkanie, wybraliśmy już odpowiedni dla nas lokal. Spotkaliśmy się z doradcą kredytowym, z którym przygotowaliśmy wniosek do banku. Po dwóch tygodniach oczekiwania dostaliśmy odmowną odpowiedź, ponieważ mąż miał złą historię w BIK-u...

20% zniżki na usługi prawne

BIKBR

Kancelaria Prawna BIKBR reprezentuje swoich Klientów przed instytucjami finansowymi już od 2009 roku.

Naszym głównym celem i zadaniem jest przywracanie Klientom wiarygodności kredytowej. Jest ona dziś niezbędna do najmu nieruchomości, korzystania z usług bankowych, lotniczych, telekomunikacyjnych i wszystkich innych, które wiążą się z badaniem rzetelności konsumenta. 

 

BIK TO NIE CZARNA LISTA

BIK gromadzi i udostępnia zarówno dane pozytywne, jak i negatywne. Są to dane dotyczące spłacania zobowiązań przez klientów banków i innych instytucji ustawowo upoważnionych do udzielania kredytu.

W związku z tym warto:

 • cyklicznie kontrolować swoją historię kredytową w rejestrze BIK,
 • budować pozytywną historię kredytową w rejestrze BIK,
 • usuwać negatywną historię kredytową z rejestru BIK.

 

Czyszczenie rejestrów BIK, BIG, KRD, BR (dawny MIG BR)

Przyjęta w języku potocznym nazwa „czyszczenie BIK-u” to usługa polegająca na przeprowadzeniu analizy historii kredytowej kredytobiorcy i usunięciu tych wpisów, które uniemożliwiają jakiekolwiek finansowanie oraz obniżają jego ocenę punktową (scoring kredytowy).

Kredytobiorca widnieje w rejestrach dłużników przez cały okres spłaty zobowiązania, a także po jego spłacie przez okres 5 lat - w zależności od umowy, jaką był zmuszony podpisać.

Negatywna historia kredytowa w rejestrze BIK i systemie BR stanowi przeszkodę w uzyskaniu kredytu na dogodnych warunkach, a niekiedy uniemożliwia uzyskanie jakiegokolwiek kredytu.

 

Kancelaria Prawna BIKBR oferuje w tym obszarze:

 • czyszczenie rejestru BIK,
 • czyszczenie rejestru BIG,
 • czyszczenie rejestru KRD,
 • czyszczenie rejestru BR (MIG BR).

 

Czyszczenie rejestrów BIK, BIG, KRD, BR (dawny MIG BR)

Przyjęta w języku potocznym nazwa „czyszczenie BIK-u” to usługa polegająca na przeprowadzeniu analizy historii kredytowej kredytobiorcy i usunięciu tych wpisów, które blokują możliwość uzyskania jakiegokolwiek finansowania, a także obniżają jego ocenę punktową (scoring kterdytowy).

Kredytobiorca widnieje w rejestrach dłużników przez cały okres spłaty zobowiązania, a także po jego spłacie średnio przez okres 5 lat - w zależności od umowy, jaką był zmuszony podpisać.

Negatywna historia kredytowa w rejestrze BIK i systemie BR stanowi przeszkodę w uzyskaniu kredytu na dogodnych warunkach, a niekiedy uniemożliwia uzyskanie jakiegokolwiek kredytu.

Jesteś w Krajowym Rejestrze Długów lub w innym BIGu? Zgłoś się do nas już dziś!
 

W celu skorzystania z fachowej pomocy naszych specjalistów zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną BIKBR.

 

Zobacz nas na Google+